Podrobnější informace o možnostech služeb

Co dokážeme a změřit a co ne ?

  • Typicky úniky tepla u domů nebo bytů či kanceláří, u domů se standardně měří fasáda, okna a dveře případně střecha a další možná místa kde by mohlo teplo unikat. Byty samozřejmě snímáme z interiéru, protože jiná možnost obvykle ani není.
  • Opačné měření tedy přehřívání můžeme měřit obdobně. Ale typicky se měří přístroje a zařízení, elektrické rozvody, zásuvky a další technické prvky, které by se mohly přehřívat na nebezpečnou nebo nežádoucí teplotu teplotu.
  • Teplotní rozsah měření s fotodokumentací je od -20 do +500 stupňů Celsia. Vyšší rozsah teplot můžeme změřit bezdotykovým infračerveným průmyslovým teploměrem v konkrétní bodech povrchu od teploty -50 do teploty +800 stupňů Celsia.
    Infračervený teploměr používáme jako dodatečný nástroj pro kontrolu naměřených hodnot ostatně při většině zakázek.
  • Nabízíme i některé doplňkové služby jako měření laserovým dálkoměrem, které může pomoci při řešení například zateplení objektu na základě neměřených dat a podobně. Cena těchto služeb záleží pouze na osobní dohodě se zákazníkem.
  • Práce v rizikovém prostředí – tím jsou myšleny především stavby, některé průmyslové provozy a další místa kde hrozí vyšší riziko úrazu.

Jaký je běžný postup od objednávky přes konzultaci a měření až po předání závěrečné dokumentace.

Stránka je rozpracovaná a teprve se vytváří. Děkujeme za pochopení a trpělivost než doplníme všechny potřebné informace.
Začít by jste měli nejlépe vytvořením si požadavků co vlastně a proč potřebujete změřit a následně nás kontaktovat telefonicky, mailem, nebo prostřednictvím formuláře zadaní poptávky na základě, kterého Vás budeme kontaktovat vše si případně upřesníme a vypracujeme po Vás konkrétní nabídku služby a cenovou kalkulaci.
Pokud Vám bude nabídka vyhovovat potvrdíte nám objednávku na dohodnuté služby a termín realizace.

Jak probíhá fakturace a platba zakázky

Platba je požadována po vystavení faktury a to je vzhledem ke druhu služby až po té kdy je vše hotovo tak jak bylo dohodnuto. Cena by se neměla výrazně lišit od nabídky pokud pokud je dotaz na kalkulaci a provedení dostatečně přesný a klient si nevyžádá další služby navíc.
Jednoznačně preferujeme platbu elektronickou cestou a to buď okamžitým bankovním převodem, který je vytištěný na faktuře jako QR kód a stačí jej naskenovat do bankovní aplikace v telefonu, případně můžete vyplnit platební příkaz ručně.
Další možnost je platba kartou VISA nebo Master Card na přenosném mobilním terminálu, který je součástí vybavení na cestu ke každé zakázce.
Samozřejmě můžete zaplatit i v hotovosti, ale v tom případě je vhodné mít přibližnou částku připravenou předem, protože hotovostní platby již dle našeho názoru patří díky komplikovanosti (nemám drobné, možnost ztráty nebo krádeže apod.) do minulosti. V budoucnu dáme i platební bránu na tento web, ale to zatím není aktuálně na řadě, nicméně brzy na řadě bude.

Orientační ceník základních služeb (ceny jsou včetně DPH)

Výjezd specialisty k zákazníkovi: 370 Kč
Započatá hodina standardního měření termokamerou: 390 Kč/h
Započatá hodina práce v rizikovém prostředí: 450 Kč/h
Započatá hodina odborné konzultace: 290 Kč/h
Započatá hodina analýzy dat, soupisu závěrů měření a seznamu doporučení – 485 Kč/h
Zaslání získaných dat na datovém nosiči službou PPL: od 405 Kč (datové médium i doprava je v ceně)
Doručení získaných dat a závěrečné zprávy mailem: 0,- Kč
Doručení získaných dat a závěrečné zprávy v tištěné formě službou PPL: 395 Kč
Doručení závěrečné zprávy na datovém nosiči službou PPL: 495 Kč (datové médium i doprava je v ceně)
Cena dalších doplňkových služeb záleží výhradně na osobní dohodě se zákazníkem.

Faktury, získaná data i závěry z měření a doporučená řešení standardně zasíláme v elektronické formě na e-mail zákazníka, případně zašleme na datovém nosiči kurýrem společně se závěrečnou zprávou s vyhodnocením provedených měření dle zakázky. Pokud požadujete vystavení a doručení tištěné faktury účtujeme poplatek 95 Kč.

KONTAKTNÍ TELEFON:+420 723 525 919, +420 606 131 565, +420 725 108 730

Z bezpečnostních důvodů nemůžeme data nahrát na Vaše vlastní datové médium ani se připojit k Vaší domácí Wi-Fi síti, telefonu a podobně a data tak přenést. Data buď zasíláme mailem nebo na novém datovém nosiči